KLIKNIJ
Data dodania: 13.10.2024
4:1 dla Mazura w Derbach Powiatu
Zakończyło się spotkanie IX Kolejki, w którym Piszanie pewnie pokonali rywala z Rucianego-Nidy 4:1. Tym samym pozostają na pierwszym miejscu w tabeli. Mają na swoim koncie 8 zwycięstw i 1 remis
Rafał Ptak otworzył wynik już w pierwszej minucie meczu. W 23. minucie Dawid Duchnowski podwyższył na 2:0, a w 39. minucie Bartek Szmigiel sprawił, że zespół Mazura schodził na przerwę z wynikiem 3:0.

Po przerwie, w 48. minucie, Rafał Ptak zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. W 75. minucie goście mieli rzut karny, który obronił Karol Banach. Jednak przy dobitce bramkarz był już bez szans. To był świetny mecz dla drugiego bramkarza Mazura, który oprócz obrony strzału z karnego, popisał się również wspaniałą paradą pod koniec meczu, utrzymując wynik 4:1.

Dobra pierwsza połowia, gdzie kontrolujemy mecz i dominujemy na boisku. Druga połowa rozluźnienie, dekoncentracja i brak odpowiedzialności za piłkę, czego konsekwencją jest strata bramki. Jak widać mamy jeszcze sporo do poprawy. Dziękuję Kibicom za liczne przybycie oraz wsparcie  - skomentował trener Mazura Pisz.
Drodzy Kibice, dziękujemy Wam za obecność i jak zawsze niezastąpione wsparcie! - dodają zawodnicy.
Kolejne spotkanie - wyjazdowe z Mazurem Wydminy.