Data dodania: 21.10.2024
Drugie zwycięstwo w sezonie
Koszykówka: Pokonujemy na własnym parkiecie SMS PZKosz Władysławowo 96:70
Nasza drużyna zdobywa drugie zwycięstwo w sezonie, pewnie pokonując SMS PZKosz Władysławowo 96-70. Kluczowe role odegrali Maksymilian Turski, który zanotował 22 punkty, oraz Wojciech Milewski z dorobkiem 18 punktów. Szybka gra, skuteczna defensywa i precyzja zza łuku przesądziły o wygranej.
W drugim meczu sezonu nasza drużyna zaprezentowała wysoką formę, pokonując SMS PZKosz Władysławowo 96-70. Od pierwszych minut meczu pokazaliśmy, kto rządzi na parkiecie, rozpoczynając spotkanie od prowadzenia 24-15 w pierwszej kwarcie. Kluczową postacią w ofensywie był Turski, który zdobył 22 punkty, trafiając aż sześć trójek. Jego pewna ręka zza łuku dała zespołowi niezbędną przewagę w kluczowych momentach spotkania.

Obok Maksymiliana Turskiego, fenomenalnie zagrał też Wojciech Milewski, zdobywając 18 punktów, w tym jedną trójkę. Dzięki ich skuteczności ofensywnej nasza drużyna kontrolowała tempo gry, co znalazło odzwierciedlenie w wyniku drugiej kwarty (21-20) i trzeciej (26-20), gdzie mimo prób SMS PZKosz Władysławowo, to my dyktowaliśmy warunki.

Warto również wyróżnić Mateusza Bessmana, który dorzucił solidne 15 punktów, a także grającego trenera Janka Świtaja, Oliwiera Duchnowskiego i Mateusza Kazimierczuka, którzy trafiali ważne trójki w kluczowych momentach gry.

Defensywnie nasz zespół zaprezentował się równie solidnie, ograniczając ofensywne możliwości rywali, szczególnie w decydującej czwartej kwarcie, którą wygraliśmy 25-15.

To drugie zwycięstwo w sezonie daje nadzieję na kolejne sukcesy i umacnia naszą pozycję w tabeli. Kolejny mecz zapowiada się równie emocjonująco – liczymy na powtórzenie dobrej formy i kolejny triumf na parkiecie!