sprzedam golfa plus z silnikiem 1.9 diesel z 2005r auto jest sprawne i nie wymaga żadnych napraw silnik zapala i pracuje bardzo dobrze zawieszenie bez luzów golfik prowadzi się prosto i pewnie stan blacharski dobry co widać na zdjęciach dla wymagających do poprawek cała elektryka jest sprawna hak odpinany wbity w dowód wnętrze ładne nie zniszczone przegląd i ubezpieczenie do 03.2027 zapraszam na oględziny i jazdę próbną na więcej pytań odpowiem tylko telefonicznie