Sprzedam widoczną na zdjęciu łódkę wędkarską. Jest to stara Łódź z grubego laminatu. Kilka lat wstecz odmalowana, dla wymagających można byłoby ją przemalować ponownie. Ale jeśli ktoś chce tylko do wędkowania to jak najbardziej jeszcze posłuży. Cena niska ze względu na to, że była łatana w kilku miejscach. Nigdzie nie przepuszcza wody, u mnie stoi cały sezon na wodzie i nie ma najmniejszego problemu. Dorobiony sterociąg więc można jakiś mały silniczek włożyć i śmigać. Ja używałem 8km i jest wystarczająco. Uchwyt na wędki. Ławka do wymiany ewentualnie. Wiosła. Wymiary około 3,80 na 1,50 Stoi na wodzie więc możliwość sprawdzenia.