Potrzebuje do opieki nad starszą osobą chodzącą przy pomocy balkonika ,osoba jest dializowana 3 razy w tygodniu po 4 godziny (poniedziałek ,środa, piątek) za transport na dializy odpowiada szpital .Potrzebne są do opieki 2 panie jedna na dzień druga na noc możliwość z zamieszkaniem i wyżywieniem