[email protected] (w portalu od 2026-05-12 22:53:40)
Dlaczego zostałem ogrodnikiem?
Lubię prace przy roślinach, Cieszy mnie kiedy widzę jak rosną zdrowo, chociaż prowadzenie roslin to dość długotrwały proces, to z czasem widać jak wszystko się zmienia dzięki czasu które na to poświęciłem.
Brak opublikowanych komentarzy.
Brak rozpoczętych wątków.
Brak ostatnich postów.
Brak dodanych ogłoszeń.