Łukasz Mikucki ze srebrem
Jest forma przed sezonem. Zawodnik Piłeczki Pisz na podium krajowej imprezy
19 sierpnia na płycie PGE Narodowego odbyło się największe pingpongowe wydarzenie w kraju i w Europie. Na płycie obiektu stanęło 100 stołów do tenisa stołowego.
Sobotni event zainaugurował sezon 2023/24 w krajowym tenisie stołowym.
Jak co roku, Pingpongowy PGE Narodowy skupił w jednym miejscu zarówno utalentowanych graczy, jak i miłośników tenisa stołowego. Pasjonaci sportu mieli szansę wziąć udział w amatorskich turniejach rozgrywanych w 65 kategoriach wiekowych.- informują organizatorzy.
Dla uczestników przygotowano amatorskie turnieje tenisa stołowego z atrakcyjnymi nagrodami, rozgrywane w 65 kategoriach wiekowych (U12, U15, U19, U40, 40+ oraz OPEN).

Rokrocznie w wydarzeniu biorą udział zawodnicy Piłeczki Pisz. Jak zawsze wracają z medalami.
W roku 2022r Sebastian Nogacki zdobył brąz. W tegorocznej imprezie Łukasz Mikucki wywalczył srebrny medal w kategorii M40.

To dobry prognostyk przed rozpocznajacym się sezonem tenisa stołowego, w którym Piłeczka Pisz walczy w II lidze.