Ełk gościł Karola Nawrockiego, który podczas spotkania z mieszkańcami i mediami podkreślił, że bezpieczeństwo Polski opiera się przede wszystkim na Sojuszu Północnoatlantyckim oraz ścisłej współpracy ze Stanami Zjednoczonymi.
Podróżni i przewoźnicy mogą już w pełni korzystać z nowego dworca kolejowego i zmodernizowanej stacji Olsztyn Główny. To elementy większego projektu – modernizacji linii kolejowej nr 216 na odc. Działdowo-Olsztyn. To największa i najważniejsza inwestycja kolejowa ostatnich lat w woj. warmińsko-mazurskim. Inwestycję zrealizowano z udziałem Funduszy Europejskich Programu Polska Wschodnia 2014-2020.Dworzec kolejowy i stacja Olsztyn Główny otwarte!
Mazurska Pętla Rowerowa - 300 km malowniczej trasy rowerowej wraz z infrastrukturą wspierającą rowerzystów, która umożliwia poznanie Mazur z perspektywy dwóch kółek.
Powiatowe Obchody Święta Policji w Piszu
U nas w PGR Kaliszki sami sobie radzimy i dobrze żyjemy. Jest co zjeść i wypić więc jest git. Mamy też nasze patrole obywatelskie
Kieliszek z PGR Kali
09:28, 2025-07-13
Powiatowe Obchody Święta Policji w Piszu
Tylko się odznaczają.za robote się wziąć.tak pilnujcie miasta że młody chłopak odeszedl.zamiast pilnować piechotą miasto i parki to wy autem jezdzicie,i na dodatek siedzicie w aucie,i klima włączona. I schowane w krzakach
Zdzisław
16:53, 2025-07-12
Która piska szkoła najlepiej przygotuje do matury?
Wyniki tegorocznych matur są tylko potwierdzeniem tego, że nowy ogólniak jest najlepszą szkołą w naszym mieście!
Szymon
20:14, 2025-07-11
Zaskakujący finał sprawy wybuchu gazu w mieszkaniu
Yebie na kilometr wałkiem żeby nie bulić odszkodowania
XCZ
09:37, 2025-07-10