Data dodania: 19.05.2024
Mazur Pisz zdeklasował lidera z Mikołajek
KS Mazur Pisz 5:3 MKS Kłobuk Mikołajki
Starcie z liderem grupy wzbudzało wiele emocji. To spotkanie miało pokazać, jaką naprawdę formę prezentują zawodnicy z Pisza. Nikt nie wspominał wcześniejszych wygranych, bo najważniejsze były te trzy punkty za zwycięstwo z Mikołajkami.

Ale forma jak jest, to jest! Nie ważne z kim toczy się gra. To spotkanie, choć jak podkreślają zawodnicy było bardzo wymagające, to z punktu widzenia kibiców, nie różniło się wiele od wcześniejszych.

Bramka gości zdenerwowała na początku gospodarzy - w 20 minucie strzelili gola na 0:1. w 43 minucie Damian Zach wyrównał na 1:1. Niestety minutę później goście z karnego strzelili na 1:2. Do szatni Mazur wchodził przegrany. Jak się okazało tylko na chwilę. Już w 52 minucie Rafał Ptak zmienia wynik na 2:2 i poszło...14 min później Ptak strzela na 3:2. Goście, dla dramaturgii meczu, wyrównują wynik. Ale my mamy Ptaka, ten strzela kolejnego gola i już Mazur nie odda zwycięstwa, w 72 minucie Klimorowski nie pozostawia Kłobukowi Mikołajki żadnych złudzeń. Nasi wygrywają 5:3.
Po bardzo trudnym spotkaniu trzy punkty zostają w Piszu! Świetne spotkanie, duża ilość goli a co najważniejsze wciąż jesteśmy NIEPOKONANI i będziemy dalej budować Naszą TWIERDZĘ MICKIEWICZA 2A - podsumowują zawodnicy Mazura Pisz.