Kolejna wygrana na końcie piszan
Taką grę Mazura Pisz chcemy oglądać!
Mazur coraz mocniejszy. Pokonuje Czerwonkę 5:3
Dziś, 14 września na stadionie w Piszu KS Mazur Pisz podejmował zespoł LZS Orzeł Czerwonka.

To spotkanie nie układało sie po myśli piszan. Już w 6 minucie goście strzelili pierwszego gola, wychodząc na prowadzenie, w 37 minucie było już 0:2. Tuż przed przerwą w 44 minucie Mazur strzela bramkę kontaktowa i jest 2:1. W 54' znów gol Czerwonki. Dopiero w 68 minucie Mazur strzelił bramkę wyrównującą wynik na 3:3.

Nadzieja kibiców na zwyciestwo niosła naszych...było coraz lepiej i coraz solidniej. Ten mecz mógł się podobać - zgrabne akcje, dobre podania i rzut karny - na 3:3.

Bramki dla Mazura strzelili: Bartek Szmigiel- 2, Rafał Ptak -2, Jan Bińczak- 1.
Spodziewałem się bardzo wymagającego meczu i taki też był. Dziś chciałem pogratulować drużynie, gdyż nawet przy popełnieniu błędów, które kosztowały nas stratę bramek, potrafiliśmy konsekwentnie realizować założenia meczowe i ostatecznie zwyciężyć w tym meczu. Wielki szacunek dla drużyny za charakter i ogromne serce! Dziękuję drużynie z Czerwonki za wymagające spotkanie i życzę powodzenia. Dziękuję również Naszym niezłomnym Kibicom za wsparcie. - komentuje trener.

Wymagające starcie pokazało, że odporność psychiczna zawodników jest adekwatna do ich wysokiej formy fizycznej.
Jestem na każdym meczu Mazura - mówi wierny kibic piskiego zespołu pan Jan - Serce rośnie, gdy patrzę jak grają, a grają coraz lepiej. Teraz, z tym trenerem widać dobrze się rozumieją, bo ich sportowy poziom jest o dwie klasy lepszy niż kiedyś. Ja wierzę, że ten sezon będzie należał do nich!
Takich kibiców jak pan Jan nie jest wielu, ale z każdym zwycięstwem Mazura przybywa ich i kto wie, może doczekamy się kiedyś tłumów na Mickiewicza.