Data dodania: 27.10.2024
KS Mazur Pisz zremisował z Pieckami
W sobotę, 26 października w ramach XI Kolejki A Klasy KS Mazur Pisz podejmował KS Żagiel Piecki .
Niedosyt - to czuli kibice piskiego Mazura po końcowym gwizdku sędziego. Podział punktów nie satysfakcjonuje, bo przyzwyczailiśmy sie do wielopunktowych zwycięstw.

Tym razem Mazur po golach Dawida Duchnowskiego i Rafała Ptaka (rz. karny) zremisował z drużyną z Piecek 2:2.
Dawid Duchnowski rozpoczął strzelanie w dzisiejszym meczu i już w '8 minucie Mazur był na prowadzeniu. Długo jednak nie musieliśmy czekać na odpowiedź, gdyż goście 5 minut później za sprawą Przemysława Kuliga w '13 minucie doprowadzili do remisu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. - relacjonuje klub Mazur Pisz - W drugiej odsłonie to Mazur ponownie wyszedł na prowadzenie i za sprawą Rafała Ptaka w '81 minucie po rzucie karnym mieliśmy 2:1. Ostatnie słowo należało jednak do gości, Przemysław Kulig w '89 minucie strzelił drugą bramkę i mecz zakończył się podziałem punktów.
Zdaniem terenera, po objęciu prowadzenia zawodnicy nie wykorzystali sytuacji strzelenia kolejnych bramek. Jest nad czym popracować.
To remis, nie przegrana! - komentują kibice - można świetować. Brawo Mazur! W następnym meczu pokazą siłę.