Zamknij

Posesje w zieleni

00:00, 14.09.2006
Skomentuj

konkursu na najładniejszą posesję na terenie miasta i gminy. 

Ileż przyjemności dostarcza widok pięknie przystrzyżonych trawników, najrozmaitszych gatunków roślin w przydomowych ogródkach czy na balkonach, zadbanych alejek, pasów zieleni, oczek wodnych i mnóstwa ozdób nadających indywidualnego charakteru każdemu miejscu, wiedzą zarówno sami właściciele, jak też przechadzający się obok mieszakańcy.
 
Tegorocznych zwycięzców wyłoniono wśród tych najbardziej pomysłowych i aktywnych mieszakńców, którzy w trosce o piękno swoich posesji poszukują nowoczesnych rozwiązań.
Laureatami Konkursu na najładniejszą posesję na terenie miasta i gminy Pisz 2006 zostali:
 
Posesja wiejska
I miejsce - Hanna i Jerzy Milewscy, Snopki
II miejsce - Anna i Stefan Gabara, Zdory
Nagroda Specjalna - Jolanta i Marian Kozioł, ul. Olsztyńska
 
Posesja firmy
I miejsce - Zajazd Myśliwski w Maldaninie
II miejsce - Garden Grill, ul. Piłsudskiego
III miejsce - Hotel Roś, Al. Turystów
 
Balkon
I miejsce - Zofia i Marian Moczydłowscy, ul. Warszawska
II miejsce - Danuta i Stanisław Gajda, ul Ratuszowa
Nagroda Specjalna - dla mieszkańców ul. Kościuszki (21 przyozdobionych balkonów)
 
Wieś, sołectwo
Nagroda główna - wieś Karwik
 
Wspólnoty mieszkaniowe
ul. Fabryczna 2 i ul. Gałczyńskiego 2.
(1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

380-lecie Pisza - koncert Wiktora Dyduły

Kolejny sukces Burmistrza Dariusza Kińskiego, który otrzymał absolutorium od Rady Miejskiej w Piszu. Sposób zarządzania Gminą Pisz przez Burmistrza Kińskiego oraz jego niebywałe osiągnięcia spotkały się z poparciem zdecydowanej większości radnych. Tylko zatwardziali przeciwnicy Burmistrza Kińskiego, byli skrajnie prawicowi kandydaci na stanowisko Burmistrza Pisza, zagłosowali przeciwko Niemu i Jego pracy na rzecz mieszkańców gminy Pisz. Burmistrz Kiński spotkał się z bezzasadną krytyką tych politykierów, a jedynym radnym broniącym Burmistrza Kińskiego i Jego historycznych osiągnięć był Burmistrz Andrzej Szymborski, któremu należą się za tę heroiczną obronę, ogromne podziękowania. Podziękować należy również za wspaniałą i pełną poświęceń pracę współpracownikom Burmistrza Kińskiego, w tym zwłaszcza Zastępczyni Burmistrza Elwirze Świetlickiej, Skarbniczce Gminy Małgorzacie Biraga, Sekretarzyni Gminy Violetcie Kossakowskiej oraz Radcy Prawnemu,niedawnemu Zastępcy Burmistrza Szymborskiego Rafałowi Orłowskiemu, którzy wspierają naszego wspaniałego Burmistrza Kińskiego swoją wybitną wiedzą prawniczą i finansową. Burmistrz Kiński potwierdził,że po pozyskaniu środków finansowych, będzie kontynuowana,rozpoczęta przez Burmistrza Szymborskiego, inwestycja budowy największej w województwie hali widowiskowo-sportowej. A tych którzy pytają , kto mi płaci, informuję, że ci sami, którzy finansują pobory Burmistrza Kińskiego, czyli podatnicy.

Jot 23

21:08, 2025-06-25

380-lecie Pisza - koncert Wiktora Dyduły

Zaorać tę waszą mieścinkę i narzekanie się zakończy.

Albert

23:55, 2025-06-23

380-lecie Pisza - koncert Wiktora Dyduły

Burmistrz Dariusz Kiński nie będzie ogłaszał żadnego konkursu na dyrektora PDK bo już 26 mają 2025 powołał Panią Kucisz na pełnoprawną Dyrektorkę PDK. Gmina Pisz będzie dumna z takiej Pani Dyrektorki, której działaniami w ciągu ostatniego roku Burmistrz Kiński jest zachwycony. Nikt nie będzie wskazywał Burmistrzowi Kińskiemu, gdzie ma być amfiteatr,to On podejmuje decyzje dotyczące lokalizacji gminnych obiektów. Jeżeli uznał, że najlepszym miejscem do lokalizacji amfiteatru jest ulica Targowa, to amfiteatr będzie tam zlokalizowany. Już jutro kolejny piknik na ul. Targowej, mieszkańcy gminy Pisz są zachwyceni tym wspaniałym miejscem i tłumnie uczestniczą w imprezach organizowanych przez Burmistrza Kińskiego na ul. Targowej. Wszystkie wydatki dokonywane przez Burmistrza Kińskiego są transparentne i całkowicie uzasadnione, a sytuacja finansowa zarządzanej przez Niego Gminy Pisz jest bardzo dobra

Jot 23

18:14, 2025-06-23

380-lecie Pisza - koncert Wiktora Dyduły

amfiteatr proszę budowac gdzieś przy plaży a nie tam gdzie mieszkają ludzie. Cisza nocna od 22 i proszę się tego trzymać.Patrząc co pan burmistrzu wyrabia moge się założyć, że za chwilę będzie taka sytuacja jak za czasów Alickiego jeden wieli dług. Nawet bukiety kwiatów dla wszystkich sołtysek które pan odwiedza są za nasze pieniądze a taki bukiet kosztuje 300 zł. Rozwalanie kasy na prawo i lewo, tworzenie sztucznych stanowisk pracy dla swoich znajomych. Wszystkie Kuciszki mają stanowiska. Kiedy konkurs na dyrektora PDK. Czy mysli pan, że zapomnielismy, że taki konkurs obowiązuje. Głosowaliśmy na pana z moją rodziną, nigdy więcej dla takiego rozrzutnika

Niki

12:10, 2025-06-23

0%