Od remisu zaczął walkę o obronę tytułu ubiegłoroczny zwycięzca Piskiej Ligi Halowej - Czerniafka. Pierwszym liderem tabeli zostało Jagodne, które rozgromiło 7:1 Belpax Junior. Głównym autorem sukcesu był zdobywca czterech goli i lider klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców - Marcin Blok.
Triumfator niedawnego Otwartego Turnieju Piłki Halowej z Okazji Święta Niepodległości - Warszawska, tym razem uznał wyższość groźnego Bomiru. Dzięki dwóm trafieniom Radosława Laszkowskiego oraz bramkom Aleksandra Lipowskiego i Adama Sztachańskiego zespół z Orzysza wskoczył na fotel wicelidera. Solidarny podział punktów nastąpił w pojedynku Turowa Dużego z innym debiutantem Telmexem. Leo Team prowadził w starciu z broniącą tytułu Czerniafką, jednak gol Mateusza Kierznowskiego pozbawił Tomasza Kakowskiego i spółkę kompletu oczek.
Miłe złego początki - tak w skrócie wyglądała sytuacja Junior Teamu w potyczce z Gałczyniakiem. Ekipa złożona w dużej mierze z juniorów Mazura Pisz szybko objęła prowadzenie, jednak w miarę upływu czasu inicjatywę przejęli rywale. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej części gry wyrównał Rafał Trześniewski. Po zmianie stron Gałczyniak, za sprawą dwóch goli Rafała Czarneckiego, przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
O dużym szczęściu mogą mówić Młode Wilki, które były efektywne zarówno w ataku, jak i w obronie. Zanim zawodnicy Kompserwisu na dobre "weszli w mecz", zostali skarceni bramką Jacka Kalwejta. Strata gola nie podcięła skrzydeł Kompserwisowi, który postawił wszystko na jedną kartę. Niestety, szybkie ataki, liczne strzały i zdecydowana przewaga, nie przyniosła pożądanego efektu. Obrona Młodych Wilków była zaporą nie do przejścia. W dwóch przypadkach obrońcy ubiegłorocznego wicemistrza skutecznie wybijali piłkę z linii bramkowej.
Pojedynek pomiędzy Jeżami, a Snopkami był typową wymianą ciosów. Pierwszy uderzenie zadał Patryk Zach, któremu golem odpowiedział Tomasz Duda. Radość Snopek nie trwała długo, ponieważ dzięki bramce Damiana Zacha, Jeże prowadziły do przerwy 2:1. Gdy Krystian Chudzik trafił na 3:2, wydawało się, że sprawa wygranej została rozstrzygnięta. Snopki podniosły się jednak z desek, zainicjowały skuteczną kontrę, po której Karol Buczyński zapewnił swojemu teamowi jeden punkt.
Przed nami druga kolejka spotkań, w której Warszawska sprawdzi formę Jagodnego, a Kompserwis.pl zmierzy się z rewelacyjnym Bomirem Media Expert. Pauzujący w minioną sobotę Drago zagra z Juniorem Team. Niepokonane zespoły Gałczyniaka i Młodych Wilków powalczą o kolejne zwycięstwo, odpowiednio z Jeżami i Snopkami. Ubiegłoroczny mistrz Czerniafka spróbuje ograć Turowo Duże, natomiast Telmex postara się urwać punkty Leo Teamowi.
WYNIKI 1. KOLEJKI
Jagodne - Belpax Junior 7:1 (4 Marcin Blok, Krystian Dębek, Marek Waszkiewicz, Konrad Dębek - Marcin Ptak)
Bomir Media Expert - Warszawska 4:1 (2 Radosław Laszkowski, Aleksander Lipowski, Adam Sztachański - Konrad Romachow)
Turowo Duże - Telmex 2:2 (Paweł Owczarczyk, Bartłomiej Karpowicz - nieznany, Daniel Szymaniak)
Czerniafka - Leo Team 1:1 (Mateusz Kierznowski - Tomasz Kakowski)
Gałczyniak - Junior Team 3:1 (2 Rafał Czarnecki, Rafał Trześniewski - Maciej Jerominek)
Młode Wilki - Kompserwis.pl 1:0 (Jacek Kalwejt)
Snopki - Jeże 3:3 (Tomasz Duda, Ernest Wygnał, Karol Buczyński - Patryk Zach, Damian Zach, Krystian Chudzik)
pauza: Drago
TABELA
1.Jagodne 3 7:1
2.Bomir Media Expert 3 4:1
3.Gałczyniak 3 3:1
4.Młode Wilki 3 1:0
5.Jeże 1 3:3
Snopki 1 3:3
7.Telmex 1 2:2
Turowo Duże 1 2:2
9.Czerniafka 1 1:1
Leo Team 1 1:1
11.Kompserwis.pl 0 0:1
12.Junior Team 0 1:3
13.Warszawska 0 1:4
14.Belpax Junior 0 1:7
Drago 0 0:0
2. KOLEJKA (24 listopada, godz.15.00)
Kompserwis.pl - Bomir Media Expert
Młode Wilki - Snopki
Gałczyniak - Jeże
Junior Team - Drago
Telmex - Leo Team
Turowo Duże - Czerniafka
Jagodne - Warszawska
pauza: Belpax Junior
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Nazwa programu na jutubie : Smierc iranskich dziewczynek i lokajstwo polskich politykow - P.Lisicki. Nazwa kanalu : tygodnik DoRzeczy
Takim
09:20, 2026-03-12
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Paśnik w Piszu jest bardzo smakowity i stał się znany. Na ten paśnik zbiegają się żerowniki z całej Polski. Kiński co jakiś czas zaryczy, miejscowego przegoni i kolejny nowy żerownik z Polski przybywa. Trudny czas przyszedł na miejscowych. Paśnik mały , Polska duża, a Kiński zna wielu żerowników.
Karma
07:39, 2026-03-12
Jerzy Małecki Starostą Powiatu Piskiego
Masakra jprd. Znaleźli sobie sposób na życie, darmozjady bez pojęcia.
Edek z Krainy Kredek
11:05, 2026-03-11
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Kochani to zasługa Pana Burmistrza który jest wybitnym i nietuzinkowym geniuszem.
Jot 23
19:48, 2026-03-10