W sobotę na stadionie miejskim w Piszu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zmaganiach wzięli udział strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych.
Do rywalizacji stanęło aż 12 drużyn, w tym trzy kobiece. W kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze zaprezentowały się OSP z Drygał i OSP z Białej Piskiej.
Konkurencje, w których strażacy sprawdzali swoje możliwości, uwzględniały szybkość, precyzję i co najważniejsze - pracę zbiorową. Mistrzem Powiatu OSP w kategorii mężczyzn została jednostka z Białej Piskiej, II miejsce zajęły ex-aequo OSP Hejdyk i Cierzpięty. W rywalizacji kobiet zwyciężyła OSP Odoje, pokonując OSP Orzysz i OSP Biała PIska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
Co tam z budową PDK? Czy wybrali już wykonawcę? Kiedy ta budowa ruszy? KTOS WIE?
MIESZKANIEC
08:39, 2026-03-27
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
Ciekawy temat: wczoraj na pylonie przed jedna stacja paliw zmieniono wyświetlacze. Dostosowano do wyświetlania ceny dla czterech cyfr (były trzy krateczki z cyframi teraz sa 4...). Czyżby, czyżby za chwilę jedynka z przodu???
ZPisza
07:00, 2026-03-26
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
zostańta przy denaturacie, zostawta te świństwa. Po borygo można sie przekręcić, a po denaturacie tylko nos fioletowy. Posłuchajta sie. Denaturat jest zdrowy, borygo szkodzi zdrowiu!
Jojo do Kieliszka
20:12, 2026-03-25
52-letni mieszkaniec Pisza blokował 112
Wszystko co leci i w głowę wali,ostatnio z samochodu wypiłem borygo a zdarzyło się czasami że nawet płyn hamulcowy.
Kieliszekk z PGR Kal
19:21, 2026-03-25