Trwają prace dotyczące modernizacji terenu przy ul. Wojska Polskiego w Piszu. Cały obszar sąsiadujący z budynkami nr 25, 27, 29 i 31 zostanie utwardzony i zagospodarowany. Zakres robót obejmuje wykonanie i utwardzenie miejsc postojowych dla pojazdów osobowych wraz z drogą manewrową z kostki brukowej, ułożenie chodników, a także przygotowanie i wysianie trawników. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budowlane Szczuka Szczuka Jacek.
Burzliwa sesja, raport NIK, kadrowe zawirowania
Ameby w radzie od burmistrza, ni me ni ni kukuryku. Brak własnego zdania, strach przed naganą wodzą? Po co wy tam jesteście sieroty ?
Szmigle, Szpanki, Pa
23:53, 2025-08-12
Nabrzeże będzie naprawione... po dłuugich latach
RADNI WRAZ Z BURMISTRZEM I STAROSTĄ ZACHOWAJCIE RESZTKI HONORU I ZREZYGNUJCIE ZE STANOWISK I PRZESTAŃCIE RUJNOWAĆ TO MIASTO!
Mb
22:45, 2025-08-12
Burzliwa sesja, raport NIK, kadrowe zawirowania
Sobiechowa ty się tu nie wybielaj. Razem z Szymborskim zostaniesz rozliczona 🤣🤣
BKL PL
22:28, 2025-08-12
Burzliwa sesja, raport NIK, kadrowe zawirowania
Szymborski do czego się nie dotknął to zamienił w gówno, a Kiński to jego klon. To są ludzie nieodpowiedzialni, cyniczni którzy nigdy nie powinni burmistrzami. Roztrwonili nie tylko publiczne pieniądze, ale oni niszczą ludzi. Dobrze, że p.Radecka uniknęła tego co spotkało p.Kucisz. To ohydne, jak oni instrumentalnie traktują ludzi . Tylko referendum!
czytelnik
22:26, 2025-08-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz