W sobotę, 23 marca, na Placu Daszyńskiego w Piszu odbyła się uroczystość przekazania pojazdów ratowniczych. Jak podkreślił Andrzej Szymborski Burmistrz Pisza - bezpieczeństwo mieszkańców gminy Pisz to priorytet i piski samorząd nie będzie ustawał w działaniach zmierzających do dalszego wyposażania jednostek OSP w pojazdy oraz niezbędne środki ochrony osobistej.
W sobotnim Wydarzeniu udział wzięli:Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mazur Pisz remisuje ze Śniardwami Orzysz 2:2
Drodzy Mieszkańcy! Jak widzicie realizacja inwestycji dotyczącej obiektu MGOSiR przy ul. Mickiewicza mocno przyspieszyła. Już wkrótce,dzięki nieustającym zabiegom Burmistrza Dariusza Kińskiego, kibice piskiego Mazura zasiądą na nowych trybunach odpowiadającym europejskim standardom. Burmistrz Kiński jest Burmistrzem Pisza, który najbardziej przyczynił się do rozwoju piskiego sportu. Ostatnim tego przejawem jest zatrudnienie przez Niego na stanowisku Dyrektorki MGOSiR w Piszu osoby, która jest wybitnym samorządowcem, fachowcem od zarządzania jednostkami samorządowymi, osoby która ukończyła renomowaną Szkołę Liderstwa i która poświęciła swoje życie prywatne, aby wspomóc Burmistrza Kińskiego w Jego działaniach na rzecz mieszkańców naszej gminy. Obrzydzenie musi wobec tego budzić szeroko zakrojona kampania przeciwko temu ruchowi kadrowemu naszego Burmistrza Kińskiego, w wyniku której osoby chcące przeszkodzić realizacji ambitnych celów Burmistrza Kińskiego, chcą zohydzić Mieszkańcom naszej gminy osobę nowej Dyrektorki MGOSiR, która została wybrana przez niezależną komisję w otwartym i transparentnym naborze.
Jot 23
19:51, 2025-10-05
Mazur Pisz remisuje ze Śniardwami Orzysz 2:2
Byłem. Na tych trybunach w dupe mi wielka drzazga włazła. 10 lat ten stadion remontujo. Zonka wyjeła, ale powiedziała, że następnym razem to idż do burmistrza z tym.
Heniek
17:09, 2025-10-05
Odpowie za kilka przestępstw
Patologia made in katolicki ciemnogród skąd się bierze taka szara masa 😂😂😂😉
Xxxx
09:10, 2025-10-05
Europejski Dzień Języków Obcych w SP4 w Piszu
Nad tęczowym zbierają się czarne chmury!!!
Tęczowy
22:27, 2025-10-03