50-osobowa ekipa seniorów wyruszyła na spływ kajakowy rzeką Krutynią. Organizatorem atrakcji był Rejonowy Oddział PZERiI w Piszu.
Czujemy się doskonale - komentowali tuż po zakończeniu uczestnicy - brak pośpiechu, rozmowy, żarty i jeszcze ta wspaniała pogoda. Czego chcieć można więcej? Byle zdrowie dopisywało, bo atrakcji mamy aż nadto.
We wrześniu trudno będzie złapać oddech - mówi z satysfakcją prezes Krzysztof Rumiński - za chwilę wyruszamy na wycieczkę Wrocław-Praga, potem kolejna: Kazimierz Dolny-Sandomierz-Łańcut-Piwniczna Zdrój-Słowacja. Spacery, zwiedzanie z jednej strony, ale mamy także coś na podreperowanie zdrowia - dwutygodniowy turnus w Iwoniczu Zdroju.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz