W tym roku do stawienia się przed komisją wezwano około 430 osób, co stanowi niewielki wzrost w porównaniu do 401 osób z ubiegłego roku.
Przypominamy, że kwalifikacja wojskowa nie oznacza poboru do wojska, a jedynie ocenę zdolności do służby oraz wprowadzenie danych do ewidencji wojskowej. Osoby podlegające obowiązkowi otrzymają zaświadczenie o stawieniu się przed komisją.
Nieotrzymanie wezwania nie zwalnia z konieczności udziału w kwalifikacji.
r.o.16:20, 21.02.2025
Mam nadzieję, że w razie co....... to urzędnicy (politycy) ze zdjęć też pójdą w kamasze, anie tylko nasze dzieci.
A tak z innej beczki, w końcu Piszanin wygląda jak Kolniak. : )
Bolo11:35, 23.02.2025
Wprowadzić 1,5 roku zasadniczej służby wojskowej. Nie trzeba będzie płacić nieukom. Wojsko nauczy ich dyscypliny i życia.
Truestory10:48, 14.03.2025
Kwalifikacje na mięso armatnie , tylko przypomnijcie sobie plan obrony jaki miał tusk i jego świta na Polskę oddać nasze tereny bez walki wojska wycofać w głąb kraju także zabiorą wasze dzieci po to by chronić własne dupy a was tutaj zostawią na pastwe ruskich
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W ZSZ otwarto wirtualną strzelnicę
Dlaczego ta strzelnica jest ,,wirtualna,, ? W razie ,,realnego,, zagrożenia ktoś kto nie miał broni palnej w ręku w którą stronę skieruje swoje kroki? 🥴 Dziwne to wszystko.. może jakieś dofinansowanie z UE było do wzięcia.. bo to raczej taka lewacka polityka żeby ,,wirtualnie,, coś dać, a ,,realnie,, to zabrać umiejetności bojowe w razie ,,w,,
Deerhunter
20:59, 2026-02-18
Paweł Jankowski o „Kraterze” w bibliotece SP4
jest zima mna być zimno, nie pasuje to wypad do tajlandii
Fifek
18:39, 2026-02-16
Paweł Jankowski o „Kraterze” w bibliotece SP4
Właśnie tylko Braun
Faflun
00:02, 2026-02-16
Paweł Jankowski o „Kraterze” w bibliotece SP4
Cały czas mówię tylko nasz Król Jarosław nasz Pisz wyzwolić może,nasza jedyna wyrocznia mądrości i sprawiedliwości Jarosław Kaczyński może nasz wyzwolić a nie jakiś tam Braun-a czy to jest polskie nazwisko?
Rumun
00:01, 2026-02-16