Za nami pełen emocji Sportowy Dzień Dziecka, który odbył się na stadionie miejskim w Piszu. W wydarzeniu wzięło udział niemal 400 dzieci, które z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach przygotowanych specjalnie dla nich.
Organizatorzy zadbali o 10 wyjątkowych stacji, na których dzieci mogły spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych. Czekały na nie:
Tenis ziemny – prowadzony przez Klub Tenisowy Pisz-Point,
Crossfit – przygotowany przez Infinity Gym,
Koszykówka – pod czujnym okiem trenerów z TSK Roś Pisz,
Piłka nożna – zorganizowana przez KS Mazur Pisz,
Tenis stołowy – poprowadzony przez Piłeczkę Pisz,
Narty biegowe – zaprezentowane przez SebaSport,
Siatkówka – prowadzona przez Dawida Siwika,
Taniec – z Piskim Domem Kultury (PDK),
Ergometr wioślarski – przygotowany przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy (PMOS) w Piszu,
Stacja niespodzianka – z atrakcjami od McDonald's.

Każde dziecko, które odwiedziło wszystkie stacje i zaliczyło przygotowane konkurencje, mogło wziąć udział w losowaniu nagród. Największe emocje wzbudziło losowanie nagrody głównej – nowego roweru, ufundowanego przez Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe w Piszu.
Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych. Dzięki zaangażowaniu ZAZ Wieża oraz MGOPS w Piszu, na dzieci i ich opiekunów czekały grillowane kiełbaski, lody oraz wata cukrowa – prawdziwa gratka po sportowych zmaganiach.
Jepac05:03, 18.06.2025
Jepać makdonalda i psiarnie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Nazwa programu na jutubie : Smierc iranskich dziewczynek i lokajstwo polskich politykow - P.Lisicki. Nazwa kanalu : tygodnik DoRzeczy
Takim
09:20, 2026-03-12
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Paśnik w Piszu jest bardzo smakowity i stał się znany. Na ten paśnik zbiegają się żerowniki z całej Polski. Kiński co jakiś czas zaryczy, miejscowego przegoni i kolejny nowy żerownik z Polski przybywa. Trudny czas przyszedł na miejscowych. Paśnik mały , Polska duża, a Kiński zna wielu żerowników.
Karma
07:39, 2026-03-12
Jerzy Małecki Starostą Powiatu Piskiego
Masakra jprd. Znaleźli sobie sposób na życie, darmozjady bez pojęcia.
Edek z Krainy Kredek
11:05, 2026-03-11
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Kochani to zasługa Pana Burmistrza który jest wybitnym i nietuzinkowym geniuszem.
Jot 23
19:48, 2026-03-10