Zamknij

Dodaj komentarz

Powiatowe Obchody Święta Policji w Piszu

. 15:44, 12.07.2025 Aktualizacja: 02:17, 27.10.2025
11 Powiatowe Obchody Święta Policji w Piszu

W piątek w Piszu odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Uroczystość zorganizowano w murach Szkoły Podstawowej nr 1, a jej uczestnikami byli nie tylko funkcjonariusze i ich bliscy, ale również liczni mieszkańcy powiatu oraz przedstawiciele władz.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, inspektor Jarosław Brzozowski, oraz Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Katarzyna Sobiech.

Podczas uroczystości szczególne miejsce zajęło wręczenie medali i awansów. Trzech policjantów zostało odznaczonych brązowymi medalami „Zasłużony Policjant”, a 26 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Piszu otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.

Uroczystość uświetniła obecność Piskiej Orkiestry Dętej, która zadbała o oprawę muzyczną wydarzenia.

Oceń swój szacunek i zaufanie do piskiej policji?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
1 - Negatywnie 31%
2 - Słabo 16%
3 - Neutralnie 13%
4 - Dobrze 16%
5 - Bardzo dobrze 23%
(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (11)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

... ...

8 0

Albo te półgłówki z bmw urzadzajacy sobie wyścigi na drogach

07:52, 15.07.2025

Pozostałe komentarze

Kieliszek z PGR KaliKieliszek z PGR Kali

5 4

U nas w PGR Kaliszki sami sobie radzimy i dobrze żyjemy. Jest co zjeść i wypić więc jest git. Mamy też nasze patrole obywatelskie

09:28, 13.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

xxxxxx

1 0

Ten dział ogłoszeń to dopiero jakiś specjalista przerobił. Wrócić do ogłoszeń ze starszej strony trzeba przewalać DALEJ,DALEJ . Ponumerujcie strony tak jak było bo w ogłoszenia nie chce się wchodzić, bo cofnie od początku. Lipa!!!!!!

21:51, 15.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

FicnRyjFicnRyj

5 2

Święto Mjelicji ?kogo to obchodzi haha.Szczerze nie chcemy patrzeć na te mordy co sobie nawzajem rozdają nagrody za nasze pieniądze i mandaty.Kogo oni obchodzą w ogóle ?jak widać po załączonej sondzie 27 ankietowanych szacunku do nich nie ma i nie będzie miało i to jest dla nich bolesna prawda.Ide rzygać bleeeee

12:38, 16.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EmerytkaEmerytka

7 2

Piska policja to tragedia. Nie szanują zwykłego obywatela. A najlepiej, żeby człowiek, któremu grozi krzywda nie przekraczał progu policji. Oni są tak zapracowani, że aż ich żal

09:46, 18.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TakimTakim

5 0

Zwykle tchorze i dziwolongi z urazami z dziecinstwa ktore potrafia lapac zatrzymywac tylko dzieci na rowerach i hulajnogach spisywac bo juz prawdziwych przestempcow wcale nieruszaja bo albo sie ich boja albo z nimi wspolpracuja. Taka wlasnie jest prawda o polskiej milicji. Bo zamiast pomagac obywatelom to ich nekaja.

09:15, 21.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

AlaAla

0 6

Naucz się pisać po polsku ruski trolu.

12:22, 21.07.2025

TakimTakim

4 0

Zamknij tam lepiej d u p e ukrainski trolu

14:42, 21.07.2025

Zbigniew Zbigniew

2 0

Po rynku wieczorem palą gumę to ich nie ma a wiedzą doskonale że tam palą gumę,boją się.młodzi chodzą gliniarze aż wstyd pasy na jajach im wiszą.wstyd ,a jak większy wiatr zawieje to ich zdmuchnie tylko bo takie pieski młodziutkie,jeszcze za mleko dla matki nie zwrucili

17:58, 23.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Piją i wsiadają za kierownicę

Drodzy mieszkańcy, grupka awanturników, na czele z radnym, który przegrał wybory na Burmistrza Pisza, usiłuje przedstawić Burmistrza Dariusza Kińskiego jako niemalże przestępcę, który za chwilę zasiądzie na ławie oskarżonych. Tymczasem nikt nie postawił Burmistrzowi Kińskiemu żadnych zarzutów karnych, a prowadzone przez odpowiednie organy śledztwo jest tylko i wyłącznie skutkiem donosów osób sfrustrowanych, którzy usiłują dorwać się do władzy, wymyślając niestworzone zarzuty wobec Burmistrza Kińskiego. Są to ci sami wywrotowcy, którzy za czasów Burmistrza Szymborskiego pisali setki donosów do różnych instytucji, a które nigdy się nie potwierdzały i powodowały tylko przesłuchania setek ludzi i ogromne koszty. Burmistrz Kiński nie obawia się tych osób, które swoimi działaniami stawiają się poza naszą społecznością, co potwierdzone zostało przez wynik tej całej hecy referendalnej. Burmistrz Kiński nie przejmuje się też rzekomymi odszkodowaniami dla byłej Dyrektorki PDK, które będą płacone z budżetu Gminy Pisz. Jest On przekonany, że sprawiedliwość zwycięży, a była Dyrektorka PDK nie wróci na swoje stanowisko, podobnie jak wiele lat temu były Dyrektor szkoły Bednarczyk nie wrócił na swoje stanowisko, mimo że Burmistrz Szymborski przegrał z nim wszystkie sprawy sądowe.

Jot 23

22:12, 2026-02-02

Piją i wsiadają za kierownicę

takim stanie, ze na trzeźwo nie da się tego przejechać. Lód się świeci, koleiny wytyczają tor jazdy. Nie daj boże się minąć z kierowca na przeciwko. Nie wspomnę już jak na czas ma do chorego dojechać pogotowie. Policja jak widać zawsze zdąży. Szkoda tylko, że Policja tak chętnie karze kierowców, a do zarządów dróg za niedpelnienie obowiązków i rażące zaniedbanie nie zapuka. Przecież ich rodziny i oni sami po tych drogach jeżdżą.

Drogi w

18:35, 2026-02-02

Piją i wsiadają za kierownicę

Weźcie się do roboty za odśnieżanie Miasta i posypywanie chodników. Ludzie się przewracają a Radni nic sobie z tego nie robią. Za Pana Szyborskiego to Traktorek jeździł już od 5 rano po bocznych uliczkach i posypywał chodniki piaskiem, a w tym roku jaja sobie robicie. Tego co wygrał przetarg na odśnieżanie miasta w tym roku to wywalić z funkcji na zbita mordę. Pozdrawiam

Piszak

09:59, 2026-02-02

Piją i wsiadają za kierownicę

Tzn ze maja pic i wsiadac za kierownice tylko przy dobrych warunkach? Hahah dobre naprawde. A niech pija wsiadaja caly czas. Jak legalnie sprzedajecie w sklepach. Interes sie krenci. Czego udajecie 👏👏👏👏👏👏👏👏

Takim

09:50, 2026-02-02

0%