W trakcie wylewania stropu zawaliła się konstrukcja. W zdarzeniu tym poszkodowany został 52-letni mieszkaniec Pisza.
W trakcie wylewania stropu zawaliła się konstrukcja. W zdarzeniu tym poszkodowany został 52-letni mieszkaniec Pisza, który z podejrzeniem urazu kończyn górnych i dolnych przewieziony został do szpitala. Ze wstępnych naszych ustaleń życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. W tym momencie na miejscu pracują służby, które wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego wypadku - powiedziała Anna Szypczyńska - Oficer Prasowy KPP w Piszu
Trwająca od 2017 roku przebudowa PDK to nasze Never Ending Story. A miało być tak pięknie.
2025-08-04
PDK to pomnik nieudolności piskich władz samorządowych
2024-07-10
Tym razem na dobre opuszczają budowę PDK? Czy ponownie blefują?
2024-05-27
Natalii Kucisz powierzono obowiązki Dyrektora Piskiego Domu Kultury
2024-02-21
Budowa PDK trwa. Dachu wciąż nie ma!
2023-08-03
Kolejny wykonawca modernizacji PDK opuszcza budowę?
Kolejna „pełniąca obowiązki” dyrektora PDK
konkretnej firmy deweloperskiej do zrealizowania projektu. Dlaczego co pewien etap zmienia sie ekipa budowlana- czemu to ma służyć???? Dlaczego mimo, że miasto opłaca kancelarię prawną umowa na budowę jest tak fatalnie skonstruowana, że firmy budowlane które porzuciły budowę nie odpowiadaja za to. Na papierze wygląda to dobrze ale gdzieś tu jest luka, która najwyraźniej służy innym celom. Kolejne dyrektorki czy Po podejmują się zadania nie mając kompetencji w zakresie budownictwa. Dlaczego nie wyłoniono dyrektora do spraw zarządzania obiektem w tym z kompetencjami do zakończenia prac budowlanych. Te dlaczego mnożą się i są tak dziwne, że rodzi się pytanie- komu zależy i dlaczego by taki stan istniał ( wyprowadzanie kasy) nieumiejętność zarządzania ( niedopełnienie obowiązku) czemu????
Pytanie dlaczego nie
09:53, 2025-08-17
Kolejna „pełniąca obowiązki” dyrektora PDK
A u nas w PGR Kaliszki po staremu. I wywalone mamy czy ta ruina podzieli los dworca PKP czy też nie. My tu mamy nasze miejsca do intymnego spożycia i to nas interesuje. Czasami można popatrzeć na przejeżdżający pociąg. Trzeba nacieszyć siectym widokiem bo zaraz i pociągów nie będzie.
Kieliszek z PGR Kali
22:43, 2025-08-16
Kolejna „pełniąca obowiązki” dyrektora PDK
Wszyscy wiemy że za to co działo się w latach 2017 do 2024 odpowiada Sobiechowa razem z byłym burmistrzem Szymborskim. Ciekawe jakie dostanie odszkodowanie Pani Natalia za ten ruch. Oczywiście to my mieszkańcy za to zapłacimy z naszych podatków. Brawo Tęczowy pajacu
BKL PL
18:47, 2025-08-16
Burzliwa sesja, raport NIK, kadrowe zawirowania
Podsumowując całą sytuacje dotyczącą PDK cytatem Osła ze Shreka - ,, Krowy doić"
Shrek
17:07, 2025-08-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz