Zamknij

Dodaj komentarz

278 milionów na obwodnicę Pisza. Wybrano najkorzystniejszy wariant

1 18:01, 25.08.2023 Aktualizacja: 17:51, 15.10.2025
Skomentuj

Podczas konferencji, która miała miejsce w Piszu ogłoszono, że najkorzystniejszy dla miasta wariant obwodnicy został zaakceptowany i zostanie sfinansowany.

Ministerstwo Infrastruktury podpisało aneks do Programu Inwestycji przygotowany przez Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie.
W praktyce oznacza to, że spełnia się to, o co tak długo wspólnie jako mieszkańcy gminy Pisz zabiegaliśmy - nasza obwodnica w wariancie 2C ma zapewnione finansowanie  - informuje poseł Jerzy Małecki

Tę wiadomość przekazano podczas konferencji w Piszu, w której udział wzięli m.in. z Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz Norbert Maliszewski - Szef Rządowego Centrum Analiz, parlamentarzyści, Dyrektor GDDKiA w Olsztynie Mirosławem Nicewiczem oraz  przedstawiciele Grupy Inicjatywnej Obwodnica Pisza.
Cieszę się, że wspólnymi siłami, po zabieganiu o budowę i finansowanie obwodnicy w Sejmie, po spotkaniach z mieszkańcami gminy, po wielu rozmowach i spotkaniach w Ministerstwie Infrastruktury, GDDKiA i Urzędzie Wojewódzkim dotarliśmy do tego momentu. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Pisza za ogrom zaangażowania w tej kluczowej dla naszego miasta i całej gminy sprawie. Dziś mogliśmy zobaczyć jego efekt ! Działamy dalej! - dodaje poseł Małecki.
Fot. Facebook/jerzymalecki
(1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%