Pierwszy dzień powrotu do szkoły po dwutygodniowej labie może być trudny. Wspomnijmy zatem jak ferie zimowe spędzało się w Piszu zimą 2015r.
Piski Dom Kultury zaoferował szeroki wachlarz zajęć edukacyjno-rozrywkowych dla dzieci szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjum. Dla początkujących wędkarzy była szkółka wędkarska, dla miłośników twórczości manualnych - zajęcia plastyczne. Były tańce nowoczesne, folklor oraz zajęcia wokalne. Chętni poznawali tajniki gry na perkusji. Na zakończenie, jak przystało w sezonie karnawałowym - bal przebierańców.
Tegoroczne ferie w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej dzieci spędziły bardzo aktywnie. Najmłodsi czytelnicy uczestniczyli w grach i zabawach oraz zajęciach plastycznych na podstawie książek z serii Mądra Mysz. Każdego dnia w formie zabawy dzieci dowiadywały się ciekawostek dotyczących różnych zawodów. Mam przyjaciela marynarza, kucharza, ogrodnika,kosmonautę, bibliotekarza, aktora, itp. W trakcie zajęć wykonywały pamiątkowe prace plastyczne.
Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportu postawił na ...sport przede wszystkim - były więc bitwy na śnieżki, wyścigi sankami, zawody pływackie na basenie miejskim, gra w ping-ponga oraz ćwiczenia na siłowni. Może nieco mniej sportowo, ale z przyjemnością lepiono bałwany oraz poznawano sekrety kuchni podczas wspólnego gotowania a wszystko ze śpiewem na ustach w rytm szantowych przebojów.
W galerii zdjęcia z zajęć w Piskim Domu Kultury, Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu oraz Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportu w Piszu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
20-latek chciał oszukać bank
Słabe te wasze wpisy piszaki,niedługo nikt nie będzie w tym piszewie mieszkał bo sami się zagryziecie,taki macie niestety charaktery.
Kolniak
13:31, 2026-04-05
20-latek chciał oszukać bank
żeby po tylu latach wypędzać ludzi, którzy byli tutaj przez kilkadziesiąt lat i dbali o bezpieczeństwo na jeziorach to tylko w gminie Pisz mogło się zdarzyć. To są łajdackie działania, a Kiński dołączył do łąjdaka Szymborskiego. Kto z kim przystaje takim się staje. Obaj są łajdakami.
komentarz
08:44, 2026-04-05
20-latek chciał oszukać bank
Jesteś słabym burmistrzem
Kiński
07:13, 2026-04-05
20-latek chciał oszukać bank
Co tam wazelina. Niech lepiej poda namiary na swojego dealera. To musi być jakiś mocny towar sądząc po tym bełkocie.
Bajer za frajer
18:30, 2026-04-04