Tylko 17 dni pozostało małżeństwu Martyn aby spełnić swoje marzenie. Monika i Łukasz postanowili otworzyć w Piszu Piernikarnię, albo jak kto woli Nieprzeciętną Kawiarnię. Aby to się udało muszą zebrać 15 tys. złotych.
To niezbędne minimum na otwarcie fajnego miejsca na Mazurach, które może pobudzić Was do działania - mówi Monika Martyn - Piernikarnia będzie niezwykłym miejscem. Tu nie tylko zjesz domowej roboty ciasto i wypijesz pyszną kawę. Udostępnimy dla Was gry planszowe, świetne książki i darmowe wi-fi. Przyjście z dzieckiem będzie mile widziane, gdyż wyszykujemy dla dzieci bardzo przyjemny kącik zabaw, dzięki któremu osoby przychodzące z maluchami wreszcie odpoczną w publicznym miejscu.
Za pieniądze zebrane w akcji Polak Potrafi zostanie przeprowadzony remont budynku przy ulicy Młodzieżowej.
profilu inicjatywy
Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć zrobionych podczas wizyty Piszanina w miejscu, gdzie ma powstać Piernikarnia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kawa z Piszaninem powraca - Sesja RM na temat MSR
Uważam, że to nie jest tylko skandal, ale to jest afera. Był zapis w akcie notarialnym czyli od początku było wiadome, że nie można tego sprzedać bez zwrotu pieniedzy do skarbu państwa., co Szymborski nie wiedział o tym? Doskonale wiedział. Na co on liczył? To jest właśnie ciekawy temat? Szymborski na co ty liczyłeś? Na sesji Szymborski kierował wobec innych radnych publiczne groźby, że jak zagłosują za uchyleniem tej uchwały to nimi powinny zająć się służby. To czego byliśmy świadkami to jest oburzające i obrzydliwe. To jest afera!!!! Panie Szymborski służby to nie radnymi powinny się zająć , ale Panem, i to już dawno. Do Kińskiego. Niech Pan przyjmie do wiadomości, że mieszkańcy w wyborach nie chcieli już władzy Szymborskiego i odrzucili wszystko co on sobą reprezentował. Odrzucili także wyprzedaż majątku gminy w taki sposób. Do Pana to nie dotarło? Burmistrz nie działa, jak "czyściciel kamienic". Coś się Panu pomyliło to nie te czasy. Szkoda mi jest tych ratowników. Szymborski i Kiński zrobili im ogromną krzywdę.
to jest afera
18:15, 2026-04-08
Orzysz: Zarzut zabójstwa połączonego z rozbojem
Patologia jak przy mieszkających obok mnie bezdomnych 🤮🤮🤮😂😂😂
Xawery
16:37, 2026-04-08
Orzysz: Zarzut zabójstwa połączonego z rozbojem
Czy w Piszu my mamy burmistrza? Kto tym miastem zarządza? Co dalej z PDKiem? Wygląda na to , że Szymborski z Kińskim r..z.. bali wszystko na amen. Co teraz?
Lech
15:47, 2026-04-08
20-latek chciał oszukać bank
Wczoraj Szymborski na sesji wystąpił z apelem żeby służby zbadały sprawę działki nad Śniardwami. Na tej sesji dowiedzieliśmy się też, że w księdze wieczystej jest zapis, że w przypadku zmiany jej przeznaczenia lub sprzedaży gmina musi zwrócić pieniądze dla skarbu państwa. Jak to się stało, że Szymborski wbrew temu zapisowi chciał tą działkę sprzedać? Szymborski działał tu na szkodę gminy, Przecież nie tylko trzeba było zwrócić tą kasę, ale ta sprzedaż byłaby unieważniona, działka stracona, a wpływy z podatków też. Zgadza się służby powinny zająć się tą sprawą i rolą Szymborskiego w tej sprawie. Szymborski powinien być też obciążony kosztami tej sprawy.
obserwator
09:15, 2026-04-08