Od 15 grudnia nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów w województwie warmińsko-mazurskim. Z Pisza dojedziemy pociągiem do Ełku.
Godziny odjazdu pociągu do Ełku - 10:19 i 19:19. Podróż do Ełku potrwa około 1godz. 15min. Bilet normalny w cenie 14,60 zł. Do Olsztyna pociąg odjedzie o 5:21, 13:35 oraz 17:17. Podróż do Olsztyna potrwa około 1godz. 40 minut. Bilet normalny w cenie 22 zł.Z dniem wejścia w życie nowego rozkładu pociągi POLREGIO powrócą na wyremontowane linie Olsztyn - Działdowo oraz Olsztyn - Szczytno - Pisz - Ełk, tym samym zakończy się na tych liniach funkcjonowanie autobusowej komunikacji zastępczej - informuje rzecznik.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz