We wtorek, 31 marca do Pisza przyjechał Janusz Palikot - kandydat na prezydenta w najbliższych wyborach.
Janusz Palikot kampanię na Warmii i Mazurach rozpoczął od Pisza. Tu odwiedził mieszkańców na Placu Daszyńskiego. W restauracji Hotelu nad Pisą kandydat na prezydenta znalazł pół godziny, by czytelnikom Piszanina opowiedzieć o swojej wizji prezydentury.
[audio1]
Janusz Palikot promuje swoją kandydaturę pod hasłem Wszystko Jest Możliwe. Fot.Krzysztof SzyszkowskiChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!