Reklama

Jeepy Palikota zajechały do Pisza - rozmowa audio

We wtorek, 31 marca do Pisza przyjechał Janusz Palikot - kandydat na prezydenta w najbliższych wyborach.

Janusz Palikot kampanię na Warmii i Mazurach rozpoczął od Pisza. Tu odwiedził mieszkańców na Placu Daszyńskiego. W restauracji Hotelu nad Pisą kandydat na prezydenta znalazł pół godziny, by czytelnikom Piszanina opowiedzieć o swojej wizji prezydentury.

[audio1]

Janusz Palikot promuje swoją kandydaturę pod hasłem Wszystko Jest Możliwe.  Fot.Krzysztof Szyszkowski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości