Jubileuszowy mecz weteranów KS Mazur Pisz z OKS Stomil Olsztyn, który 20 czerwca odbył się na stadionie Starego Ogólniaka w Piszu, był kolejną odsłoną obchodów 75. rocznicy założenia KS Mazur Pisz.
Pomimo upału „oldboye” trzymali tempo gry, ale nie wynik był tu najważniejszy. Liczyły się spotkania, wspomnienia i piłkarska historia Pisza, którą tworzyło i tworzy wielu obecnych na stadionie ludzi. Z drużyną KS Mazur Pisz na murawę wybiegł wicestarosta Andrzej Nowicki – zapraszamy do fotorelacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze