Za oknem aura zimowa, w pamięci dwutygodniowy srogi mróz, a w skrzynce kartka z Afryki. Niespodziankę sprawił nam czytelnik, który podczas wyprawy do Kenii postanowił przesłać nam gorące pozdrowienia.
Zazdrościmy, co by tu nie mówić, pięknych widoków, gorącego słońca i niezapomnianych wrażeń z podróży po Kenii.
Dziękujemy w swoim imieniu, a także naszych czytelników. Zachęcamy innych do wysyłania pocztówek z wypraw krajowych i zagranicznych. Opublikujemy i podziękujemy :)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!