Już jutro na Placu Daszyńskiego odbędzie się Jarmark Świąteczny.
O godzinie 11.00 w centrum miasta zrobi się barwnie i nastrojowo. A to za sprawą wystawców kiermaszu Bożonarodzeniowego, którzy rozstawią swoje stragany z kolorowymi ozdbami świątecznymi. Kto jeszcze nie rozpoczął dekorowania domu, albo potrzebuje niepowtarzalnych bombek, stroików, szopek, it., to tu je z pewnością znajdzie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!