Z inicjatywy Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu zorganizowano wyjątkowe wydarzenie zatytułowane "Wieczór, który skrzypi mrozem". Głównym celem spotkania było ogrzanie mroźnego wieczoru poprzez poezję, muzykę oraz wspólne przeżywanie piękna.
Program wydarzenia obfitował w różnorodne występy. Zaprezentowano wybrane wiersze pani Teresy Leszczyńskiej. Utwory czytała dla publiczności sama autorka, a także zaproszone uczestniczki: Krystyna Nurkiewicz, Krystyna Rękawek, Marzena Gołaś, Zuzanna Malinowska, Alicja Malinowska, Zuzanna Gołaś, Michalina Gołaś oraz Marika Marsz.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/pIZtprtHh_k"}
Występy artystyczne przygotowane były przez uczniów. Na scenie pojawiły się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu. Za przygotowanie ich występu odpowiadały pani Marine Mkrtczjan oraz pani Katarzyna Czerniawska z Akademii Tańca i Rozwoju Osobistego w Piszu. Zgromadzeni mogli również podziwiać pokazy grup tanecznych przygotowane przez panią Natalię Kucisz. Dopełnieniem wieczoru był solowy występ instrumentalny 7-letniej Hani Dudy ze Szkoły Muzycznej w Piszu.
Takim15:24, 24.02.2026
Wieczor ktory skrzypi mrozem i kraj w ktorym zamarzaja ludzie to Polska. Bo wszystko co nasze jest oddawane na ukraine i ukraincom w Polsce. Prezydenta mamy zdrajce jak i caly ten pseudopolski rzad zazydzony odpadami usraelskimi. Tytul programu na jutubie : Ukrywaja to przed Polakami : Co oznacza wygaszanie pomocy ukraincom? Nowe banderowskie flagi! Nazwa kanalu : Tomasz Piekielnik .
Lider pisz16:56, 24.02.2026
Mamy kolejnego spadochroniarza tym razem. Z Giżycka!!!
Jot 23 17:18, 24.02.2026
Kochani, mam dla Was wspaniałą wiadomość.Burmistrz Dariusz Kiński zatrudnia nowego Naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej, jest to osoba wybitna, absolwent renomowanej Szkoły Liderstwa , do niedawna był Zastępcą Burmistrza Giżycka,pochodzi z Dolnego Śląska, jest wieloletnim samorządowcem, menedżerem z bogatym doświadczeniem w sektorze energetycznym i zarządzaniu nieruchomościami, z wyjątkowymi umiejętnościami w planowaniu strategicznym, utrzymaniu ruchu oraz realizacji inwestycji. Posiada wykształcenie wyższe techniczne, jest magistrem inżynierem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a także absolwentem Akademii Dyplomacji pod patronatem Ambasady Francji w Polsce, gdzie zdobył wiedzę z zakresu protokołu dyplomatycznego i etykiety menadżera.Takiego wspaniałego fachowca udało się Burmistrzowi Kińskiemu namówić do pracy na Waszą rzecz, na rzecz rozwoju naszej gminy Pisz. Tymczasem różni domorośli politycy i awanturnicy niewychodzący z prokuratur i Policji, zarzucają Burmistrzowi Kińskiemu,że nie pozyskał środków na remonty dróg w gminie Pisz. Ci wywrotowcy zapomnieli o tym, że Burmistrz Kiński doprowadził do rozpoczęcia procesu budowy obwodnicy Pisza, co nie udało się wielu innym samorządowcom. Należy też zadać pytanie tym politykierom, co oni zrobili dla budowy dróg w gminie Pisz, ile kilometrów dróg zostało wybudowanych za pozyskane przez nich środki? Odpowiedź brzmi : zero.
zPisza05:23, 25.02.2026
O jak mi tego brakowało… Darku pisz więcej.
r.o.08:52, 25.02.2026
To prawda przygasł nasz Daruś. Ale działa prężnie, udało się ustalić termin przetargu na dokończenia PDKu na piątek, żeby nie szarpać Pana Burmistrza w czwartek na sesji. Jednak ma jakieś talenty. No i oczywiście działania kadrowe podległego Mu magistratu. Zuch!
Rumun17:48, 24.02.2026
Takim ty bolszewicki trolu jeszcze nie nauczyłeś się pisać po polsku.
ppppp21:48, 24.02.2026
a co tam na budowie pedeku? jakieś takie szpetne liszaje pojawiły się na tym pałacu. Na wiosne , jak się ociepli mchem porośnie. A miało być tak pieknie i elegancko. Co z to budowo. Ktoś wie?
Fan Pana Kieliszka 14:44, 25.02.2026
O Bosze jakie atrakcje w Piszu. Zaraz puszczę pawia.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Mogę *%#)!&
Mogę beknąć
18:34, 2026-03-16
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Nazwa programu na jutubie : Smierc iranskich dziewczynek i lokajstwo polskich politykow - P.Lisicki. Nazwa kanalu : tygodnik DoRzeczy
Takim
09:20, 2026-03-12
Zobacz Śniardwy i Roś na zdjęciach satelitarnych
Paśnik w Piszu jest bardzo smakowity i stał się znany. Na ten paśnik zbiegają się żerowniki z całej Polski. Kiński co jakiś czas zaryczy, miejscowego przegoni i kolejny nowy żerownik z Polski przybywa. Trudny czas przyszedł na miejscowych. Paśnik mały , Polska duża, a Kiński zna wielu żerowników.
Karma
07:39, 2026-03-12
Jerzy Małecki Starostą Powiatu Piskiego
Masakra jprd. Znaleźli sobie sposób na życie, darmozjady bez pojęcia.
Edek z Krainy Kredek
11:05, 2026-03-11