Reklama

16 zwycięstwo na koncie TSK Roś Pisz

Jeziorowcy pokonali na wyjeździe drużynę MKS Ochota Warszawa: 81-62 (17-17, 22-12, 23-12, 19-21).

To 16 wygrana w tym sezonie piskiego zespołu.  Mimo "remisowego" startu, podopieczni Romana Skrzecza na początku drugiej kwarty przejęli inicjatywę, budując przewagę, której nie oddali już do końca spotkania.

Cieszy fakt, iż każdy Jeziorowiec dołożył swoją cegiełkę w postaci punktów do zwycięstwa! - komentuje klub TSK Roś Pisz.

Punktowali:
Patryk Andruk 16, Mateusz Bessman 12, Pavlo Bondarenko 11 (7zb.), Jan Świtaj 10, Jakub Pellowski 9, Mateusz Kazimierczuk 8, Mikołaj Lackowski 4 (7zb.),  Jakub Stanisławajtys 4, Patryk Zapert 3, Kacper Rogalski 2 (8zb.), Maksymilian Turski 2.

PZKosz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości