30 czerwca 2022 roku mija termin składania deklaracji dot. źródeł ciepła i źródeł spalania paliw dla budynków mieszkalnych (budynki jednorodzinne, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, budynki wielorodzinne i budynki zbiorowego zamieszkania) oraz budynków i lokali niemieszkalnych (np. budynki i lokale usługowe, handlowe, budynki gospodarcze, domki letniskowe).
Na złożenie deklaracji właściciele/zarządcy budynków już istniejących mają czas do 30 czerwca 2022 r. natomiast w przypadku nowo powstałych obiektów jest to termin 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła lub spalania paliw.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!