Od 1 marca do 31 grudnia 2022 roku jednostki towarowe i turystyczne będą zwolnione z opłat za śluzowanie.
W przyszłym roku, w sezonie żeglugowym, jednostki pływające będą zwolnione z opłat za śluzowanie. Prezydent RP podpisał ustawę, która zwalnia z takich opłat jednostki towarowe i turystyczne.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!