Reklama

Dreszczowiec na parkiecie. TSK Roś-Isetia Warszawa

Sobotnie spotkanie na parkiecie TSK Roś Pisz trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka.

Tego już nie da się uratować - komentowali poczynania piszan na parkiecie, sceptycznie nastawieni widzowie, gdy po trzech kwartach piszanie przegrywali z drużyną z Warszawy. W zwycięstwo piszan, do samego końca, wierzyli prawdziwi kibice Rosia. I udało się, tak chyba najlepiej można podsumować sobotnie spotkanie. Wszystko przemawiało za tym, ze to Isetia Warszawa wyjedzie z punktami. A jednak nasi zawalczyli...
Mamy 10 zwycięstwo w sezonie! Pokonujemy zespół Isetia Basketball Team 64-58 (9-24, 17-13, 20-10, 18-11) - komentuje klub TSk Ros Pisz - Mimo gorszego początku, zespół TSK zostawił wczoraj serce na parkiecie i tym samym wygrał swoje ostatnie spotkanie w roku 2022. Słowa uznania wszystkim kibicom za doping, byliście wczoraj naszym "szóstym" zawodnikiem! Punktowali:
Mateusz Bessman 21(9 zb.), Jan Świtaj 17(15 zb.), Mateusz Kazimierczuk 7, Pavlo Bondarenko 6(9zb.) Patryk Zapert 6, Jakub Pellowski 3, Kacper Rogalski 2, Mikołaj Lackowski 2, Rafał Moroz, Maks Turski, Jakub Stanisławajtys

Pomeczowe komentarze s do obejrzenia na naszym kanale:

::video{"type":"single","item":"259"}




Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości