Zakończenie roku szkolnego to moment szczególnie uroczysty. Dziś uczniowie w całej Polsce po raz ostatni w roku szkolnym 2021/2022 odwiedzili swoje szkoły, by pożegnać je na 2 miesiące. Po 30 latach pracy ze szkołą pożegnała się wieloletnia dyrektor SP 2 Krystyna Kamka, obecna wicedyrektor ZSP nr 1 w Piszu.
Podarunki, kwiaty i mnóstwo uśmiechu towarzyszy w tym dniu uczniom i ich nauczycielom niezależnie od tego, który etap edukacyjny kończą. Teraz już nic nie trzeba, bo są wakacje!!!Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!