W dniach od 16.05.2022r. do 22.05.2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Piszu wraz opiekunkami uczestniczyli w wyjeździe do Hiszpanii. Podróż odbyła się w ramach realizowanego w szkole Programu Erasmus+.
Program Erasmus został powołany w roku 1987 z myślą o propagowaniu i ułatwianiu wymiany studentów między uczelniami krajów Wspólnoty Europejskiej. Z czasem ewoluował. W latach 2007-2013 Erasmus został częścią nowego programu edukacyjnego "Uczenie się przez całe życie", a od roku 2014 działa pod nazwą ERASMUS+. Celem programu Erasmus+ jest podnoszenie poziomu kształcenia i wzmacnianie jego europejskiego wymiaru w edukacji poprzez rozwijanie współpracy międzynarodowej między instytucjami z całej Europy..jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!