Reklama

Jeziorowcy ulegli zespołowi z Warszawy

Po emocjonującym spotkaniu koszykarze TSK Roś Pisz ulegli na wyjeździe zespołowi Energa Basket Warszawa.

W sobotnim spotkaniu (8.10.2022r) na wyjeździe TSK Roś Pisz - Energa Basket Warszawa przegrał z gospodarzami 74-79 (22-15, 12-27, 13-17, 27-20).
Po odrobieniu momentami już nawet osiemnastopunktowej straty, nie udało nam się utrzymać prowadzenia i w samej końcówce 4 kwarty musieliśmy uznać wyższość drużyny ze stolicy. - komentuje piski zespół. Punktowali: Patryk Andruk - 22, Mateusz Bessman - 21, Pavlo Bondarenko - 16, Jan Świtaj - 7, Jakub Stanisławajtys - 4, Jakub Pellowski - 3, Mateusz Kazimierczuk - 1, Mikołaj Lackowski, Maksymilian Turski, Rafał Moroz, Kamil Zajkowski, Kacper Rogalski.

W najbliższą sobotę (15.10) o godzinie 18.00 na własnym parkiecie Jeziorowcy posejmą drużynę Sokoła Ostrów Mazowiecka.

Źródło: TSK Roś Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości