Polscy kibice są najlepsi na świecie. To wiemy nie od dziś. Jaką radość wlewają w serca zawodników, gdy stają na trybunach tysiące kilometrów od rodzinnego kraju, wiedza tylko startujący. My możemy przypuszczać, że tworzą niepowtarzalny klimat.
W rozgrywanych w Lake Placid w USA zawodach w skokach narciarskich kibiców z Polski było tylu, że zeskok przypominał ten w Zakopanem, czy Wiśle. Było biało-czerwono. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nie zabrakło kibiców z Pisza. Dostrzegliśmy trzy flagi z nazwą naszego miasta.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!