W najbliższą sobotę piscy koszykarze rozegrają pierwsze spotkanie w Nowym Roku przed własną publicznością.
Inauguracja 2022r. w meczu 2 stycznia z ŁKS-em zakończyła się porażką Jeziorowców 61:83.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!