W piątek 14 stycznia 2022 pomiędzy godz. 14.30 a 16.00 ktoś wywiózł do lasu odpady wielkogabarytowe i zostawił przy drodze szutrowej na Bindugę Młyńską.
Takie nieodpowiedzialne zachowanie zasługuje na karę. Prosimy państwa o reagowanie na takie sytuacje. Dbajmy o naszą okolicę. - komentuje Dariusz Kiński, sołtys Karwika, - Jeśli ktoś widział osobę/osoby, które mogły to zrobić prosimy o kontakt. Wywóz odpadów wielkogabarytowych jest usługą świadczoną przez ZUK, wystarczy sprawdzić w harmonogramie, kiedy odbędzie się najbliższy ich odbiór.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!