TSK Roś kolejny raz wygrywa mecz przed własną publicznością.
27 lutego TSK Roś Pisz rozegrał mecz 26 kolejki 2 ligi koszykówki gr. B z Akademią Koszykówki Legii W-wa. To trzeci mecz w odstępie siedmiu dni, w którym TSK Roś Pisz zmierzył się z warszawską drużyną. Bilans dwóch poprzednich spotkań 1:1. Wygrane spotkanie z Energą Hutnik Warszawa (82:80) i bolesna porażka z liderem grupy Polonią Warszawa (49:94). Co przyniesie spotkanie z Legią?

::video{"type":"single","item":"346"}
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!