17 maja w SP Jeże rozegrano VII Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy o tytuł "Małego Ratownika" im. Ernesta Banacha.
Witaj Erneście, mój przyjacielu... z myślą o Tobie, w Twojej szkole, w Twoim ratowniczym żywiole zmagaliśmy się, aby wyłonić najlepszych z najlepszych naszej gminy! - pisze Mariusz Klisiatys z Mers-MED, organizator konkursu, oddając hołd Ernestowi Banachowi, który zginął ratując życie innym.



.jpg)




Fot.SP2
Fot.SP4Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!