Już ponad 1 mld zł trafiło na konta rodziców i opiekunów w ramach programu "Dobry start". Wnioski o "300 +" można składać do końca listopada. Na Warmii i Mazurach wypłacono już prawie 129 tys. świadczeń na kwotę blisko 39 mln. zł.
Wnioski o wypłatę świadczenia można składać od 1 lipca tego roku. W roku szkolnym 2021/2022 wniosek o świadczenie 300 plus można złożyć wyłącznie drogą elektroniczną - za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Pieniądze z programu są wypłacane wyłącznie na rachunek bankowy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!