Reklama

Nie było mocnych na piskich siłaczy

Podczas Pucharu Polski XPC w trójboju siłowym (XPC Powerlifting International Polish Cup 2021), reprezentacja Power Factory Pisz przywiozła 11 medali.

Rywalizacja w XPC International Polish Championship 2021 dostarczyła wielu emocji reprezentantom naszego miasta. Ogrom pracy włożony w treningu został doceniony i nagrodzony. Piszanie wrócili z workiem medali.


Kacper Kłos wrócił z nowym rekordem Polski w wyciskaniu sztangi leżąc - 200 kg. Paweł Gębusiak dwukrotnie poprawił rekord Europy w martwym ciągu w kategorii niepełnosprawnych - 200 kg. Marcin Gębusiak w przysiadzie i martwym ciągu zdobył cztery medale Izabela Glazer i Monika Woźniak wróciły z medalami w martwym ciągu
Karol Zadroga w swoim debiucie na wielkiej imprezie wycisnął na ławce 170 kg co dało mu trzecie miejsce w kategorii służb mundurowych.
Źródło: Power Factory Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości