Od poniedziałku 28 marca zniesiony zostaje obowiązek zakrywania maseczką ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych, z wyjątkiem budynków, w których prowadzona jest działalność lecznicza oraz aptek - wynika z rozporządzenia Ministerswa Zdrowia.
Nie ma obowiązku noszenia maseczek z wyjątkiem podmiotów leczniczych. W rozporządzeniu zapisano, że do 30 kwietnia 2022 r. nakazuje się zakrywanie, przy pomocy maseczki, ust i nosa w budynkach, w których jest prowadzona działalność lecznicza, oraz w aptekach..jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!