29 i 30 września odbędzie się czwarta edycja akcji #sadziMY. Na wielkie narodowe sadzenie drzew leśnicy przygotowali milion sadzonek. Będzie je można dostać we wszystkich nadleśnictwach w Polsce.
Każdy chętny może zgłosić się do najbliższego nadleśnictwa, by odebrać sadzonkę i zasadzić ją na własnym gruncie. W Polsce jest 429 nadleśnictw. Wszystkie razem przygotowały milion sadzonek różnych gatunków drzew i krzewów. Leśnicy będą je rozdawać w czwartek i piątek 29 i 30 września między 9.00 a 15.00.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!