Nadleśnictwo Pisz w dniach 30 września i 1 października rozda 2 tysiące sadzonek świerka pospolitego.
Rusza ogólnopolska akcja #sadziMY z udziałem Pary Prezydenckiej. W najbliższy czwartek i piątek we wszystkich nadleśnictwach w całej Polsce każdy chętny otrzyma sadzonkę. Do rozdania jest aż milion młodych drzewek. To już trzecia edycja akcji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!