20 kwietnia w Komendzie Powiatowej w Piszu i na boisku SP 1 odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- Karta Rowerowa. 21 do rywalizacji stanęli uczniowie szkół średnich.
Na początek sprawdzano wiedzę teoretyczną uczestników.
.jpg)
.jpg)



.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!