Reklama

Powitanie Starostów Powiatu Piskiego

13 maja pracownicy piskiego starostwa oficjalnie powitali nowo wybranych na swoje stanowiska - starostę Andrzeja Nowickiego oraz wicestarostę Jerzego Małeckiego.

13 maja pracownicy piskiego starostwa oficjalnie powitali nowo wybranych na swoje stanowiska - starostę Andrzeja Nowickiego oraz wicestarostę Jerzego Małeckiego.

Podczas spotkania sekretarz powiatu przekazała informację o gotowości pracowników do współpracy, obaj starostowie zapewnili natomiast o swojej otwartości i zaangażowaniu. Wicestarosta Jerzy Małecki zaznaczył także, iż mimo faktu, że w przeciwieństwie do starosty Nowickiego jest nową osobą w strukturze starostwa, jest pełen nadziei na owocną współpracę, a swoim doświadczeniem zawodowym postara się jak najlepiej wspierać urząd w jego obowiązkach.   Spotkanie zakończyło się w atmosferze optymizmu i gotowości do wspólnego działania na rzecz powiatu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości