W maju i czerwcu świętuje cała rodzina: mama, tata i dzieci. Po trzyletniej przerwie do kalendarza wydarzeń Przedszkola Miejskiego nr 1 powrócił Piknik Rodzinny.
W imprezie wzięło udział 400 dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem, babciami, ciociami. Szacuje się, że bawiło się ponad 1000 osób. Piknik Rodzinny jest tradycją naszego przedszkola, jest również dobrym momentem, aby zacieśnić więzi nie tylko pomiędzy najbliższymi członkami rodzin, ale także pomiędzy całą społecznością przedszkolną. - mówi Małgorzata Wyszyńska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piszu. - To również bardzo dobry czas, aby podziękować wszystkim Rodzicom, którzy uczestniczą w życiu naszego przedszkola. To oni przygotowali wszystkie smakołyki, którymi zajadały się przedszkolaki - były owoce, napoje, zdrowa żywność, no i oczywiście mnóstwo słodkości.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!